Hotele w Trójmieście i ich popularność

hotele-w-gdansku-i-ich-popularnosc-2

Nie od dziś wiadomo, że Trójmiasto cieszą się ogromną popularnością. Urlop w tym malowniczym mieście marzy się większości z nas. Dzięki licznym atrakcjom mamy dostęp do plaż, centrum handlowych, karczm i wielu, wielu innych ciekawych miejsc. To istny raj wakacyjny. Będąc w samym centrum mamy dostęp do niemal każdego typu rozrywki. Ktoś chce pograć w golfa? Nie ma problemu. Twój ulubiony sport to tenis? 10 minut i wiesz gdzie są wszystkie korty.

widok na gdańskiego żurawiaW Internecie większość tych miejsc jest dostępna dla szukającego, zatem znalezienie odpowiedniej atrakcji to kwestia kilku minut. Dużym zainteresowaniem cieszą się również rozrywki oferowane przez trójmiejskie hotele. Na ich terenie mamy dostęp do basenów, restauracji, czy siłowni. Przyjeżdżając do Gdańska, Gdyni czy Sopotu można wybrać się na spacer. Gdańska starówka to idealne miejsce, jednak bulwary nadmorskie (Gdynia, Sopot) to chyba popularniejsza opcja. Warto zatem zawczasu nakreślić sobie plan zwiedzania. Szczególnie ważną rolę odgrywają małe restauracje, czy kafejki, do których można wstąpić na kawę, czy drobną przekąskę. Po spacerze warto spędzić czas w strefie odnowy biologicznej. Do dyspozycji gości są liczne sale z  masażami oraz innymi zabiegami, charakterystyczne dla z ośrodków typu SPA.

Trójmiejskie hotele posiadają również bogatą ofertę konferencyjną, z której codziennie korzystają najróżniejsze firmy – od tych największych, zatrudniających setki, czy tysiące pracowników, na mniejszych, lokalnych biznesach kończąc. Każdy przedsiębiorca znajdzie coś dla siebie (https://nadmorski.pl/business-positive/centrum-konferencyjne/).

Hotele zapewnią parking dla samochodu

Bardzo często zdarza się, że przyjeżdżając na wakacje, czy też krótki weekend, zastanawiamy się co będzie z naszym samochodem. Niejednokrotnie zostawiamy go na hotelowym parkingu, czy też na terenie wcale do niego nie należącym. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z usług takich noclegowni, które je oferują. Hotele w trójmieście dają taką możliwość. Jeżeli wydaje się na samochód naprawdę pokaźną sumę, to wręcz żąda się takich funkcjonalności od każdego. Ja rozumiem, że ktoś może stwierdzić, że to snobistyczne. Jednak wydając na samochód 200-300 tysięcy złotych nie chcemy, aby ptaki się na niego załatwiały, aby padał na niego deszcz, itp.

parking pod hotelemNie musimy się o to martwić, hotele w większości przypadków oferują hale garażowe, które zabezpieczą nasz samochód. Oczywiście przed tego typu „zabrudzeniami” możemy się zabezpieczyć takimi środkami jak powłoka ceramiczna, kwarcowa, czy też wosk. Ten ostatni nie poradzi sobie z ptakami, jednak mniejsze zabrudzenia nie zrobią na nim wrażenia. Oczywiście takie zabezpieczenie również trochę kosztuje. Im mniej powłoka będzie wystawiona na zabrudzenia, tym utrzyma się dłużej. Warto zatem poważnie przemyśleć kwestię parkingu tuż przed rezerwacją miejsca w hotelu. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta z tych rad. Osobiście za każdym razem zwracam na to uwagę i polecam robić to innym. Niech nasze samochody będą piękne jak najdłużej.